Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Kremy i preparaty do walki z cellulitem

Cellulit znany także jako "skórka pomarańczowa" to efekt nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, która mieści się w tkance podskórnej. Cellulit pojawia się najczęściej...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry w przypadku: blizn, rozstępów, nierównomiernego kolorytu, skóry starzejącej się i odwodnionej.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Pomaga zmniejszyć możliwość wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, okresów szybkiego wzrostu, wahań wagi. Poprawia wygląd już istniejących rozstępów. Wskazania: skóra wrażliwa z rozstępami. Sposób u...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Działanie Buskiej Maski Siarczkowej jest ściśle powiązane z aktywnymi biologicznie składnikami naturalnych wód mineralnych z uzdrowisk Busko Zdrój i Solec Zdrój.

Produkt: niedostępny
Żel do ciała poprzez zastosowanie kompleksu substancji wspomagających walkę z cellulitem, skutecznie poprawia strukturę skóry, wygładza ją i odświeża.
18,97 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł