Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Preparaty na brodawki i odciski dla dorosłych i dzieci – maści, spraye, plastry, płyny, zestawy

Odciski i brodawki to zmiany występujące głównie na stopach, ale także na dłoniach. Brodawka, czyli inaczej kurzajka ma podłoże wirusowe, odcisk natomiast jest reakcją obronn...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Spray do usuwania kurzajek i brodawek skuteczny i łatwy sposób na usuwanie brodawek i kurzajek na zimno oparty o metodę zamrażania ciekłym azotem, który jest stosowany przez lekarzy i specjalistów .

Produkt: niedostępny
Maść rozmiękczająca skórę na tyle skutecznie, że po wymoczeniu nóg łatwo usunąć odcisk.
4,85 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat w postaci aerozolu, który skutecznie i w wygodny sposób likwiduje kurzajki (brodawki) wywołane przez wirusa HPV.
36,17 zł
?

Brodawki wirusowe, a odciski – jak odróżnić

Odciski na stopach są wynikiem długotrwałego tarcia, bądź ucisku. Skóra, aby bronić się przed uszkodzeniem wytwarza komórki warstwy...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł