Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Inhalatory

Inhalator to sprzęt medyczny, którego zadaniem jest terapia górnych i dolnych dróg oddechowych. Najczęściej stosowany jest w infekcjach i chorobach przewlekłych (np. przy przeziębieniu, grypie...
ALERGIA STOP model AP 2316 Inhalator 1 szt.

Inhalator Alergia STOP Sanity to wyrób medyczny, przeznaczony do terapii inhalacyjnych dla całej rodziny. Szczególnie polecany w leczeniu alergii.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Inhalator przeznaczony jest do leczenia astmy, POChP oraz innych schorzeń układu oddechowego, w których podczas terapii niezbędny jest lek w postaci aerozolu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Komora inhalacyjna uniwersalna dla dzieci i dorosłych to urządzenie ułatwiające dzieciom i dorosłym stosowanie leków w postaci aerozoli wziewnych pod ciśnieniem.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wspomagany wdechem nebulizator Medel Jet Plus charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wydajnością. Został zaprojektowany z myślą o maksymalnym ograniczeniu utraty leku, w tym celu zastosowano system podwójnych zawor...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Profesjonalne urządzenie wysokiej jakości, o najlepszych parametrach, służące do wykonywania terapii inhalacyjnej w schorzeniach takich jak: astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli i innych chorobach układu oddechowe...

Produkt: niedostępny
Inhalator kompresorowy dla dzieci i dorosłych, pozwalający na wykorzystywanie szerokiego spektrum preparatów do inhalacji.
115,81 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł