Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Glukometry i paski - akcesoria dla diabetyków

Glukometr to przenośne urządzenie medyczne, które służy do pomiaru bieżącego poziomu cukru we krwi. Najczęściej krew pobierana jest poprzez nakłucie opuszka palca bądź płatków uszu. Najn...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Opakowanie zawiera 204 sztuki sterylnych lancetów przeznaczonych do współpracy z nakłuwaczem Accu Chek FastClix.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lancety Accu-Chek Softclix są przeznaczone do nakłuwania opuszka palca lub płatka usznego w sposób prosty i prawie bezbolesny.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lancety Microlet Lancets® przeznaczone są do użytku z wszystkimi nakłuwaczami firmy Bayer: z automatycznym nakłuwaczem Ascensia Microlet®, Microlet 2® oraz podciśnieniowym Microlet VACULANCE®.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Siedem tęczowych kolorów i silikonowa powłoka sprawiają, że nowe lancety Microlet firmy Bayer są jeszcze prostsze w użyciu, a do tego nie są "smutne" jak zwykłe ostrza.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł