Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Ciśnieniomierze - elektronicze z wysoką dokładnością pomiaru

Zadaniem serca jest pompowanie krwi przez organizm dla zapewnienia tlenu, a także energii. Siła nacisku krwi na ściany naczyń krwionośnych nazywana jest ciśnieniem krwi. Ciśnienia krwi nie da s...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dynamiczny, zadbany i zdrowy, współczesny mężczyzna, nie potrzebuje niczyjej sugestii, żeby sprawdzić, czy jego ciśnienie jest w normie. Ma przy sobie ciśnieniomierz NOVAMA HOME MAN, tak jak portfel i smartphone.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
W pełni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu (model HEM-7131-E). Idealny ciśnieniomierz naramienny zarówno dla osób które potrzebują regularnych, codziennych pomiarów, jak i dla osó...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł