Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zestaw przeciw grzybicy: aplikator + spray do obuwia, działa przeciwgrzybiczo oraz pomaga w przywróceniu zdrowej skóry i ochronie przed nawrotem zakażenia.

Produkt: niedostępny
Krem do stóp z nanosrebrem i ureą przeznaczony jest do stosowania w profilaktyce suchej skóry, łagodzeniu objawów, a także we wspomaganiu leczenia następujących chorób skóry: Łuszcyca stóp, Rogowiec stóp, Mo...
20,84 zł
?

Produkt: niedostępny
Zalecany jest do miejscowego leczenia zgrubienia paznokci dłoni i/lub stóp spowodowanego łuszczycą.
76,78 zł
?

Produkt: niedostępny
Krem do pielęgnacji bardzo suchej skóry z zaburzeniami rogowacenia, które szczególnie występują w przebiegu łuszczycy, rybiej łuski, cukrzycy, atopowego zapalenia skóry, a także w stanach o różnej etiologii.
15,19 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł