Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: DUOLIFE S.A.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement diety BorelissPro® jest doskonałym źródłem związków fenolowych, kwasu chlorogenowego, irydoidów oraz alkaloidów. Dodatkowo suplement diety został wzbogacony odpowiednią dawką formuły antyoksydantó...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement diety ProStik® dzięki swej wyjątkowej formule pomaga utrzymać we właściwej kondycji mięśnie i stawy oraz zapewnić ich elastyczność i sprawność ruchową. Ponadto pomaga opóźniać procesy starzenia...

Produkt: niedostępny
Suplement diety ProSelect® charakteryzuje się wysoką zawartością polifenoli, alkaloidów oksoindolowych, tanin i steroli oraz acetogenin.
101,33 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł