Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Nowa marka naturalnych kosmetyków aptecznych.

W wyjątkowej serii produktów do pielęgnacji twarzy i ciała połączone zostały wyciągi z roślin długowiecznych, wiecznie zielonych i przystosowanych do życia w ekstremalnych warunkach. Dodane zostały certyfikowane naturalne oleje, znane ze swoich wyjątkowych właściwości odżywczych i roślinne substancje tradycyjnie stosowane w łagodzeniu problemów skórnych, bezpieczne dla skóry wrażliwej i alergicznej. Zrezygnowano z wykorzystania składników syntetycznych, substancji pochodzenia zwierzęcego i testów na zwierzętach, a produkcję powierzono certyfikowanej fabryce. Kosmetyki o przyjemnej konsystencji i delikatnych zapachach zamknięte są w biodegradowalnych opakowaniach, by móc cieszyć się zmysłową przyjemnością nie rezygnując z troski o środowisko.
Nie znaleziono produktów spełniających zadane kryteria

Zapytaj o produkt

Pytanie
Twój adres e-mail

Wyszukiwanie zaawansowane

Nazwa produktu
Kategoria
Wartość w słowniku
Cena od
Cena do
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł