Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: BIOGARDEN


BigGarden Sp. z o.o.
ul. Pionierów 9 lok. 1
05-540 Zalesie Górne

Produkt: niedostępny
Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych z zaburzeniami widzenia o zmierzchu, pracujących przy komputerze, pracujących w złych warunkach oświetleniowych, narażonych na pogorszenie wzroku związane z wiekiem.
17,53 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat stworzony dla kobiet preferujących naturalne preparaty lub dla kobiet, które nie mogą stosować hormonalnej terapii zastępczej.
20,78 zł
?

Produkt: niedostępny
Suplement diety zalecany w okresie okołomenopauzalnym w szczególności z zagrożenia niedoboru wapnia w organizmie.
35,78 zł
?

Produkt: niedostępny
Tabletki uspokajające BioGarden to wyjątkowa kompozycja naturalnych składników mających działanie uspokajające i łagodzące.
8,77 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat przeznaczony jest dla osób odczuwających dyskomfort w obrębie gardła i jamy ustnej.
11,09 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł