Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: FORTIS PHARMACEUTICAL


Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Żniwna 28
42-400 Zawiercie
Tel.: +48 32 726 66 67
Fax: +48 32 726 66 67
E-mail: biuro@fortispharmaceuticals.pl

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat przeznaczony do uzupełniania deficytu magnezu, potasu i witaminy B6.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Złożony suplement diety będący połączeniem naturalnych wyciągów z senesu i aloesu oraz morszczynu i mniszka lekarskiego.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Nowoczesne połączenie wyciągów ziołowych, ekstraktu z drożdży, aminokwasów, witamin oraz minerałów, istotnych dla zachowania prawidłowej kondycji i wyglądu skóry, włosów oraz paznokci.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Złożony preparat antystresowy nie wywołujący efektu senności czy otępienia w ciągu dnia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement stanowi połączenie wyciągów roślinnych z aksamitka wzniosłego oraz borówki czarnej z rutyną, witaminami C i E oraz cynkiem, miedzią i selenem.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Nowoczesny preparat symbiotyczny 3 generacji, bedący połączeniem 3 wyselekcjonowanych szczepów bakterii probiotycznych, probiotyku-inuliny oraz drożdży Saccharomyces boulardii.

Produkt: niedostępny
Suplement diety stanowi połączenie lecytyny, L-asparginianu L-ornityny, choliny oraz wyciągu z karczocha. Dodatkowo preparat zawiera witaminy B1, B2 oraz B6.
12,65 zł
?

Produkt: niedostępny
Polecany przez Bolka i Lolka suplement diety Vitasmyki to bogate źródło 11 witamin oraz 3 mikroelementów niezbędnych dla prawidłowego rozwoju.
12,29 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł