Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: BIOVICO


Biovico Sp. z o. o.
ul. Hryniewickiego 6B/135
81-340 Gdynia

Tel: 58 660 44 88
Fax: 58 620 40 04
e-mail: office@biovico.pl

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
W związku z rozwojem produktu i wejściem na nowe rynki, Alevox Ha zmienił nazwę na Biolevox Ha. BIOLEVOX HA to nowoczesny żel hialuronowy na stawy i kontuzje kolan, który pomaga zmniejszać dolegliwości bólowe

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat do postępowania dietetycznego w: bólach kręgosłupa, neuralgii (nerwobólu), neuropatii i polineuropatii (uszkodzeniach nerwów obwodowych).

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Clivisin™ przeznaczony jest do odkażania, spłukiwania i nawilżania powierzchownych ran, takich jak: skaleczenia, pogryzienia, otarcia, zgniecenia i pęknięcia skóry zwierząt. Znajduje zastosowanie również przy ...

Produkt: niedostępny
Jest innowacyjnym produktem, stworzonym specjalnie w trosce o funkcje poznawcze niezależnie od wieku.
104,24 zł
?

Produkt: niedostępny
Uzupełnienie diety w reumatoidalnym zapaleniu stawów; reumatyzm, artretyzm.
154,85 zł
?

Produkt: niedostępny
Ortonisil Si uzupełnia dietę w krzem w postaci kwasu ortokrzemowego stabilizowanego choliną, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyswajalny.
78,38 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat zawiera witaminę D3 w postaci cholekalcyferolu.
16,91 zł
?

Produkt: niedostępny
Innowacyjny preparat stworzony w trosce o prawidłowe funkcjonowanie drobnych naczyń krwionośnych (naczyń włosowatych) siatkówki oka.
51,23 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł