Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: ALCON


Alcon Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02 – 674 Warszawa

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny zawiera tearglyde opatentowany system regenerujący o udowodnionym podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność powierzchni soczewki. Ważny 6 miesięcy ...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny zawiera tearglyde opatentowany system regenerujący o udowodnionym podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność powierzchni soczewki.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krople polecane do czasowego złagodzenia objawów spowodowanych suchością oka, takich jak uczucie dyskomfortu, pieczenie i podrażnienie.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Nawilżające krople do oczu są wskazane do stosowania w terapii zespołu suchego oka, dając czasowe złagodzenie odczuwanych objawów takich jak kłucie, pieczenie i uczucie piasku pod powiekami.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł