Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: AB BERREN


ul. Ogrodowa 22
Michałowice-Reguły

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krople przeznaczone są specjalnie dla osób cierpiących na zaburzenia wydzielania łez, z tendencją do występowania zaczerwienienia oraz zapalenia spojówek.

Produkt: niedostępny
To produkt, który daje możliwość przepłukania całej powierzchni oka. Dzięki specjalnej wanience zapewnisz swoim oczom prawdziwie kojącą kąpiel w łagodzącym podrażnienia i nawilżającym płynie Isomar Occhi.
31,20 zł
?

Produkt: niedostępny
Krople są szczególnie zalecane przy zespole suchego oka, a dzięki bogatemu składowi szybko przynoszą ulgę w przypadku pieczenia i podrażnień wywołanych suchością oka.
24,99 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł