Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: BIOMED


IBSS BIOMED S.A.
al. Sosnowa 8
30-224 Kraków

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat jest specjalistycznym wyrobem medycznym przeznaczonym do wspomagania leczenia infekcji górnych dróg oddechowych (jama ustna, gardło).

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
LACTORAL® IBD zawiera trzy żywe szczepy bakterii kwasu mlekowego w następujących proporcjach: 34% Lactobacillus plantarum PL02, 33% Lactobacillus rhamnosus KL53A, 33% Bifidobacterium longum PL03.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji szczególnie suchych i podrażnionych partii skóry u niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Doustny płyn nawadniający zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Orsalit ma postać proszku, który po rozpuszczeniu, podaje się jako doustny płyn nawadniający podczas biegunki i wymiotów.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Jest gotowym do spożycia doustnym płynem nawadniającym o składzie zgodnym z zaleceniami ESPGHAN (Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci).
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł