Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: EGIS PHARMACEUTICALIS LTD.


EGIS Polska Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 45D
02-146 Warszawa
Tel: +48 22 417 92 00
Fax: +48 22 417 92 92

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Płyn dostarcza odpowiednio dobrany do organizmu zestaw bio-aktywnych składników i witamin o wysokiej przyswajalności, dzięki płynnej formie podania.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat witaminowy przeznaczony dla osób dorosłych, zalecany osobom przepracowanym, przemęczonym, chcącym utrzymać dobrą kondycję organizmu niezależnie od wieku.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Płyn polecany dla osób dorosłych, przepracowanych, przemęczonych, chcących zachować zdrowie, odporność, energię i dobrą kondycję organizmu niezależnie od wieku.

Produkt: niedostępny
Preparat stosowany w leczeniu oparzeń, ran, otarć, owrzodzeń troficznych i zakażeń skóry.
26,83 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł