Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: JOHNSON & JOHNSON


Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
Wiśniowy Business Park
ul.Iłżecka 24
02-135 Warszawa
Budynek F, Recepcja III piętro
Nicorette Freshmint bez cukru 4 mg 105 szt.

Preparat wskazany w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u palaczy tytoniu zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez złagodzenie głodu nikotyny i objawów wynikajacych z odstawienia nikotyny.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Poczuj się czysto i świeżo każdego dnia z wkładkami higienicznymi CAREFREE® aloe, które zawierają naturalny wyciąg z aloesu (Aloe Vera). Są przewiewne- pozwalają Twojej delikatnej skórze oddychać. O delikatn...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krem polecany w grzybicach skóry wywołanych przez dermatofity, drożdżaki i inne grzyby takich jak: grzybica głowy, tułowia, rąk, grzybica pachwin, grzybica międzypalcowa stóp.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł