Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: BARWA

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Mydło przeznaczone do codziennego mycia i pielęgnacji całego ciała u osób z tendencją do nawrotowych, powierzchniowych grzybic skóry.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Hipoalergiczne tradycyjne polskie szare mydło Barwa to: w 100% produkt naturalny stworzony na bazie oleju palmowego, 100% naturalnego mydła bez alergenów, barwników i zapachu, idealny kosmetyk dla osób z wrażliwą ...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Naturalne doskonałej jakości mydło szare, oparte na tradycyjnej polskiej recepturze. Nie zawiera środków zapachowych i barwników.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Siarkowy żel antytrądzikowy doskonale oczyszcza pory oraz poprawia poziom nawilżenia skóry. Dzięki niemu cera pozostaje nie tylko dogłębnie odświeżona, lecz również prezentuje się zdrowo i pięknie.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł