Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: GEMI


PPF GEMI
ul. Mickiewicza 36
05-480 Karczew

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek zawiera jako substancję czynną balsam peruwiański, który posiada właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne (przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze).

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Żółty proszek stosowany w medycynie jako środek dezynfekcyjny i przeciwzapalny.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Do stosowania na skórę . Jest lekiem wysuszającym, ściągającym i przeciwbakteryjnym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To specjalna postać wody utlenionej w żelu, zapobiegająca spływaniu leku z miejsca zastosowania, dzięki wytworzonemu na powierzchni rany delikatnemu opatrunkowi błonowemu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Syrop zawiera wodny macerat sporządzony z 9 g korzenia prawoślazu, wykazujący działanie łagodzące na kaszel oraz osłaniające błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Produkt: niedostępny
Stosowany tradycyjnie jako środek pomocniczy w objawach stanów zapalnych jamy ustnej i gardła: chrypka, kaszel, np. w przebiegu przeziębienia.
3,34 zł
?

Produkt: niedostępny
Maść rozmiękczająca skórę na tyle skutecznie, że po wymoczeniu nóg łatwo usunąć odcisk.
4,85 zł
?

Produkt: niedostępny
Syrop zawiera wodny macerat sporządzony z 2 g korzenia prawoślazu, wykazujący działanie łagodzące na kaszel oraz osłaniające błonę śluzową jamy ustnej i gardła.
7,54 zł
?

Produkt: niedostępny
Żel stosowany pomocniczo w leczeniu i profilaktyce obrzęków.
23,40 zł
?

Produkt: niedostępny
Syrop prawoślazowy ALTE zawiera wodny macerat z korzenia prawoślazu wykazujący działanie łagodzące kaszel oraz osłaniające błonę śluzową jamy ustnej i gardła.
2,62 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat wchodzi w reakcję z krwią, ropą i tkankami martwiczymi, wydzielający się tlen tworzy pianę i oczyszcza zaschłe, zropiałe rany, rozpulchnia strupy.
1,11 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł