Wartość koszyka: 0 0,00 zł
Jak wybrać tabletki na alergię?

Jak wybrać tabletki na alergię?

0
Przesilenie wiosenne to epidemia alergików. Pąki, pylenie traw, drzew i krzewów to istny koszmar, który objawia się najczęściej kichaniem, katarem, łzawieniem z oczu i wysypką. Jak radzić sobie z tymi dokuczliwymi objawami alergii? Po jakie leki i preparaty na tę dolegliwość sięgnąć?
czytaj więcej
Alergiczny katar

Alergiczny katar

0
Najpopularniejszymi objawami kataru siennego są częste kichanie, świąd w nosie i towarzysząca jemu obfita wydzielina oraz objawy związane z zapaleniem spojówek, bólami głowy, zaburzeniami snu i koncentracji. Jeżeli jesteś alergikiem to wraz z początkiem wiosny mogą wystąpić u Ciebie powyższe objawy i utrudnić Ci codzienne funkcjonowanie.
czytaj więcej
Czy to alergia?

Czy to alergia?

0
Alergia – to wynik nieprawidłowej reakcji organizmu na czynniki, które normalnie są obojętne dla organizmu, co może skutkować takimi objawami jak nieżyt nosa, kaszel, kichanie, zapalenie spojówek, swędzenie skóry, czy wysypka na skórze.
czytaj więcej

Polecamy produkty

Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł