Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Lucyna Malec dla allecco.pl: Bądź spokojna, będziesz piękna


W życiu ważne jest, aby zachować balans pomiędzy pracą a odpoczynkiem i żeby w ogóle umieć odpoczywać. Spokój głowy, spokój myśli i odpowiednie podejście do życia to podstawa – uważa Lucyna Malec, aktorka, gość allecco.pl.


Opinie o artykule

Artykuły o podobnej tematyce

Gość allecco.pl: Cieszcie się każdą chwilą!

Gość allecco.pl: Cieszcie się każdą chwilą!

0
Jak być piękną na co dzień i mieć energię do życia? – Dla kobiety bardzo ważny jest, poza zdrowymi posiłkami, sen. Jednak chyba najważniejszy jest spokój głowy, spokój myśli i odpowiednie podejście do życia – podkreśla w wywiadzie dla allecco.pl Lucyna Malec, aktorka Teatru Kwadrat, znana także m.in. z serialu „Na Wspólnej”.
czytaj więcej

Najnowsze artykuły w czytelni

Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł