Biocanto Poradniki
Allecco Sp. z o.o.
Rejestracja / LogowanieZaloguj się
  • Strefa Biocanto
  • Poradniki
Koszyk 0,00 zł
  • Strefa Biocanto
  • Poradniki
32 744 35 62 info@allecco.pl
Allecco Sp. z o.o.
Koszyk 0,00 zł
Rejestracja / LogowanieZaloguj się
  • LEKI SCHORZENIA
    • Alergia
    • Anemia
    • Antybiotyk
    • Apetyt
    • Astma
    • Biegunka
    • Blizny i przebarwienia
    • Borelioza
    • Ból
    • Brodawki i odciski
    • Cellulit
    • Cholesterol i miażdżyca
    • Choroba lokomocyjna
    • Zobacz wszystkie kategorie
  • KOSMETYKI
    • Ciało
    • Dla mężczyzn
    • Dłonie
    • Higiena intymna
    • Jama ustna i zęby
    • Kosmetyki Naturalne, Eko,Bio,Vege
    • Stopy, nogi
    • Twarz
    • Usta
    • Włosy
  • DLA SPORTOWCÓW
    • Aminokwasy
    • Boostery testosteronu
    • Energia i koncentracja
    • Odżywki białkowe
    • Odżywki na masę
    • Ortezy i Stabilizatory
    • Przed treningiem
    • Spalacze tłuszczu
    • Witaminy i minerały
    • Żywność dietetyczna
  • WITAMINY MINERAŁY
    • Cynk
    • Dla dorosłych
    • Dla dzieci
    • Dla kobiet w ciąży
    • Dla seniora
    • Kwas Alfa-Liponowy
    • Magnez
    • Multiwitamina
    • Na włosy, skórę, paznokcie
    • Potas
    • Pozostałe
    • Selen
    • Wapń
    • Zobacz wszystkie kategorie
  • MAMA DZIECKO
    • Akcesoria dla dziecka
    • Dolegliwości dziecięce
    • Karmienie
    • Kosmetyki dla dziecka
    • Okres ciąży
    • Planowanie ciąży
    • Wyprawka dla mamy i noworodka
  • SEKS POTENCJA
    • Antykoncepcja
    • Globulki
    • Libido u kobiet
    • Potencja
    • Prezerwatywy
    • Wkładki domaciczne
    • Żele intymne
  • HOMEOPATIA ZIOŁA
    • Aromaterapia
    • Herbaty i soki
    • Homeopatia
    • Vege
    • Zioła
  • SPRZĘT MEDYCZNY
    • Apteczki
    • Bańki
    • Cewniki
    • Ciśnieniomierze
    • Dezynfekcja
    • Glukometry i paski
    • Inhalatory
    • Maseczki
    • Materiały opatrunkowe
    • Ochraniacze
    • Opaski elastyczne
    • Pulsometr
    • Rękawice
    • Zobacz wszystkie kategorie
  • LEKI NA RECEPTĘ
  • Strona główna
  • Leki/Schorzenia
  • Przeziębienie i grypa
  • preparaty wieloskładnikowe
  • Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 sasz.

Kategorie

  • Leki/Schorzenia
    • Alergia
    • Anemia
    • Antybiotyk
    • Apetyt
    • Astma
    • Biegunka
    • Blizny i przebarwienia
    • Borelioza
    • Ból
    • Brodawki i odciski
    • Cellulit
    • Cholesterol i miażdżyca
    • Choroba lokomocyjna
    • Choroby oczu/Oczy
    • Choroby uszu/Uszy
    • Chrapanie
    • Cukrzyca
    • Depresja
    • Dna moczanowa
    • Drogi moczowe
    • Egzema
    • Energia
    • Grzybica
    • Hemoroidy
    • Hormony
    • Impotencja
    • Lek immunosupresyjny
    • Łupież
    • Łuszczyca
    • Menopauza
    • Nadmierna potliwość
    • Napięcie przedmiesiączkowe (PMS)
    • Niestrawność
    • Nietrzymanie moczu
    • Nowotwory
    • Odporność i wzmocnienie
    • Oparzenia, odmrożenia
    • Opryszczka
    • Osteoporoza
    • Padaczka
    • Pamięć i koncentracja
    • Pasożyty
    • Probiotyki
    • Prostata
    • Przeciw insektom
    • Przeciwzakrzepowe
    • Przeziębienie i grypa
      • ból gardła
      • chrypka
      • gorączka
      • kaszel
      • katar
      • preparaty wieloskładnikowe
      • zatoki
      • Leki na receptę
    • Rany, odleżyny, owrzodzenia
    • Rozstępy
    • Rzucanie palenia
    • Schizofrenia
    • Serce i krążenie
    • Skóra, włosy, paznokcie
    • Stany zapalne narządów rodnych/infekcje intymne
    • Stres i nerwy
    • Tarczyca
    • Trawienie
    • Trądzik
    • Trzustka
    • Wątroba i drogi żółciowe
    • Wrzody
    • Wszawica
    • Wymioty, nudności
    • Wzdęcia
    • Zaparcia
    • Zespół jelita drażliwego
    • Zespół policystycznych jajników (PCOS)
    • Zgaga/nadkwasota
    • Żylaki
    • Żywienie Specjalne
    • Leki na receptę
  • Homeopatia i zioła
  • Kosmetyki
  • Mama i dziecko
  • Odchudzanie i dieta
  • Produkty dla sportowców
  • Seks i potencja
  • Sprzęt medyczny
  • Witaminy i minerały
  • Leki na receptę

Filtry

Ostatnio oglądane

  • Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 sasz.
    Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 sasz.
Kategorie
Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 sasz.
Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 sasz.

Kod produktu: 35936

Dostępny

Cena: 26,74 zł

Kod produktu: 35936

Dostępny

Ilość:
Dodaj do koszyka
Dostarczamy bezpiecznie
Darmowy odbiór w aptece
Kurier
Darmowy odbiór w aptekach w całej Polsce nawet w 24 h dla zamówień od 30 zł.
Darmowa wysyłka w 1 - 2 dni robocze kurierem lub do paczkomatów dla zamówień od 249 zł.
Coldrex MaxGrip jest lekiem stosowanym w celu krótkotrwałego leczenia objawowego przeziębienia oraz grypy. Świetnie zwalcza gorączkę, nieprzyjemne dreszcze, bóle głowy, a także katar i ból gardła. Coldrex MaxGrip swoje właściwości zawdzięcza połączeniu trzech substancji aktywnych, tj. paracetamolu, fenylefryny oraz witaminy C. Produkt leczniczy ma formę rozgrzewających saszetek do rozpuszczania i może być stosowany powyżej 12. roku życia.
Ilość: 10 sasz.
Rejestracja: Bez recepty
Producent: PERRIGO
Postać: Proszek do sporządzania roztworu
Przechowywanie: Temperatura pokojowa
Zapytaj farmaceutę
Opis
Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym to kompleksowy lek do rozpuszczania w gorącej wodzie, który zwalcza nawet najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy takie jak:
  • gorączkę,
  • dreszcze,
  • bóle głowy,
  • ból gardła,
  • katar.

Lek zawiera kombinację trzech substancji aktywnych - paracetamolu, fenylefryny i witaminy C, dzięki temu szybko zwalcza objawy przeziębienie i grypy. Coldrex MaxGrip zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę paracetamolu.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Jedna saszetka co 4 do 6 godzin.
Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

Sposób podawania
Przed podaniem proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie. Wsypać zawartość jednej saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. W razie konieczności dodać zimnej wody lub dosłodzić.

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.

Działanie
Paracetamol – działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Chlorowodorek fenylefryny – zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa.

Witamina C – witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa.
Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol.
Przyjmowanie zydowudyny, stosowanie inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu.
Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Skład
Zawartość w 1 saszetce:
Paracetamol - 1000 mg,
Fenylefryna - 10 mg,
Witamina C - 40 mg.



To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie dodano jeszcze żadnej opini.
Dodaj swoją opinię

Klienci, którzy kupili: Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 sasz., kupili również:

Tantum Verde 1,5 mg/ml aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle 30 ml

Tantum Verde 1,5 mg/ml aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle 30 ml

28,29 zł
Do koszyka
Rutinoscorbin 150 tabletek powlekanych

Rutinoscorbin 150 tabletek powlekanych

15,99 zł
Do koszyka
Cena 2023
Acard 75 mg 60 tabletek dojelitowych

Acard 75 mg 60 tabletek dojelitowych

10,39 zł
Do koszyka
Bestseller
Rutinoscorbin 90 tabletek powlekanych

Rutinoscorbin 90 tabletek powlekanych

12,34 zł
Do koszyka
Stoperan 2 mg 18 kapsułek twardych

Stoperan 2 mg 18 kapsułek twardych

16,14 zł
Do koszyka
Zapisz się do newslettera Otrzymaj kod
na darmową dostawę *
* Oferta dotyczy zakupów powyżej 111 zł z dostawą
kurierem na terenie kraju lub do paczkomatów.
Chcesz się wypisać z newslettera? Kliknij tutaj.
Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera wpisz swój adres e-mail i kliknij "Wypisz". Jeżeli chcesz się zapisać kliknij tutaj.

Allecco.pl

Allecco Sp. z o.o.
Aleja Niepodległości 106
43-100 Tychy

Informacje

  • O nas
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Współpraca reklamowa

Zakupy

  • Jak kupować
  • Dostawa i płatność
  • Odbiór osobisty
  • Najczęściej zadawane pytania

Bądźmy w kontakcie

Biuro Obsługi Klienta
Od 8:00 do 16:00 (dni robocze)
Nr tel.  32 744 35 62
E-mail  info@allecco.pl

Kupuj bezpiecznie

Zezwolenie (Koncesja)
Informacje o WIF i GIF
Legalna apteka
Ceneo
Copyright © 2023
Oprogramowanie sklepu: AptusShop Projekt witryny: Freshpharma.pl
Brak ulubionych
Allecco Sp. z o.o.
Koszyk 0,00 zł