Spis treści
- Opis
- Działanie
- Dawkowanie
- Przeciwwskazania / Informacje o bezpieczeństwie
- Skład
- Przechowywanie
- Ostrzeżenia
- Adres producenta
- Podmiot odpowiedzialny
OpisBorowina "SPA" Emulsja do kąpieli z zagęszczonego wodnego WYCIĄGU BOROWINOWEGO. Kąpiel borowinowa nie pozostawia osadów na wannie. Rozwarstwienie preparatu jest naturalne, przed użyciem wymieszać. Łatwa i wygodna w stosowaniu przedłuża kurację sanatoryjną w warunkach domowych.
DziałanieNawilżające, wyraźnie wygładzające (zmniejsza przymieszkowe rogowacenie naskórka głównie skóry ud).
DawkowanieW czasie napełniania wanny wlać około 100 ml emulsji rozprowadzać w ciepłej wodzie. Czas kąpieli 10-15min. Po kąpieli spłukać wannę.
Przeciwwskazania / Informacje o bezpieczeństwieOstre i podostre stany zapalne skóry, niewydolność krążeniowa i oddechowa, stan po świeżym zawale serca, udokumentowana nadwrażliwość na składniki wyrobu.
SkładAqua dest; Peat extrat; PEG-7 Glyceryl Cocoate; 1,2 Propanodiol ;Pinus silvestris; Methylocelulose; PEG 40 Hydrogenated Castor Oil; Phenonip.
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.
Ostrzeżenia- Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.
- Produkt tylko do użytku zewnętrznego.
- Unikać kontaktu z oczami.
Adres producentaSULPHUR ZDRÓJ EXIM sp. z o.o.
Bohaterów Warszawy 116A,
28-100 Busko-Zdrój.
KONTAKT@SULPHUR.COM.PL
Podmiot odpowiedzialnySULPHUR ZDRÓJ EXIM sp. z o.o.
Bohaterów Warszawy 116A,
28-100 Busko-Zdrój.
KONTAKT@SULPHUR.COM.PL