Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Odbiór za 0zł w Aptece

Poniżej lista aptek w których możliwy jest odbiór osobisty zamówionych preparatów na allecco.pl bez ponoszenia dodatkowych kosztów za transport.


Zapraszamy do składania zamówień :)

Wróć »

Apteka internetowa Będzin. Odbiór osobisty zakupów z Allecco w Będzinie.

Nazwa apteki Adres Godziny otwarcia Lokalizacja Koncesja
Będzin
Jeżeli jesteś mieszkańcem Będzina i poszukujesz apteki posiadającej w swojej ofercie bogaty wybór leków, suplementów diety czy materiałów opatrunkowych to nasza apteka zlokalizowana w Będzinie przy ul. Bema 1a może zaoferować szeroki wybór potrzebnych lekarstw czy środków opatrunkowych. Wystarczy, że złożysz zamówienie na stronie www.allecco.pl i wskażesz aptekę 4 Pory Roku jako punkt odbioru osobistego. Towar w ciągu jednego dnia roboczego zostanie dostarczony do wskazanej apteki. O możliwości odbioru informujemy drogą mailową oraz sms-ową


Korzyści wynikające z odbioru osobistego:

- brak kosztów dostawy, Pacjent ponosi koszt samego produktu
- szybki czas realizacji zamówienia – 1 dzień roboczy - (składając zamówienie do godziny 20:00 towar kolejnego dnia jest już w aptece)
- możliwość złożenia zamówienia w aptece bez konieczności wychodzenia z domu
- dostęp do szerokiej gamy produktów
- bezpośredni kontakt z farmaceutą przy odbiorze zamówienia
- informacja o możliwości odbioru zamówienia w aptece wysyłana drogą mailową i sms-ową
- oszczędność czasu

Apteka "4 Pory Roku"

Bema 1a pon-pt 8-18
sob 8-14
DNAiH.8520.1.58.2015
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł