Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: niedostępny
To preparat produkowany wyłącznie na bazie naturalnych surowców pochodzących z zimnych i krystalicznie czystych mórz.
14,18 zł
?

Artykuły

Jak wybrać witaminy dla starszej osoby?

Jak wybrać witaminy dla starszej osoby?

0
Seniorzy, częściej niż osoby młode lub w średnim wieku, są narażeni na brak witamin oraz makro- i mikroelementów. Jest to spowodowane m. in. utratą apetytu, wieloma schorzeniami towarzyszącymi, spadkiem funkcjonalności układu trawiennego czy nieodpowiednim nawodnieniem. Rodzina, chcąc wzmocnić babcię i dziadka, często udaje się do apteki w celu nabycia preparatu zawierającego witaminy dla seniorów. Jak umiejętnie wybrać suplement, który nie zaszkodzi i nie będzie kolidował z danymi schorzeniami czy lekami? Oto kilka wskazówek.
czytaj więcej
Co na potencję - jak wybrać tabletki na zaburzenia erekcji?

Co na potencję - jak wybrać tabletki na zaburzenia erekcji?

0
Gdybyśmy chcieli wierzyć statystyce, to zaburzenia erekcji występują raz na pięć zbliżeń seksualnych. Może to oznaczać, że w zasadzie każdy mężczyzna w ciągu życia doświadczył chociaż raz tego frustrującego problemu. Ze względu na to, że jest to dość osobista i wstydliwa sytuacja zamiast iść do lekarza, panowie często udają się do apteki, w celu zakupu tabletki na potencję, która może doraźnie ich wspomóc. Jak wybrać ten właściwy produkt spełniający oczekiwania i nie przegapić momentu w którym należy udać się do specjalisty – kilka cennych rad znajdziecie w tym artykule.
czytaj więcej
Jak wybrać suplement na włosy i paznokcie?

Jak wybrać suplement na włosy i paznokcie?

0
Pod wpływem wielu czynników, takich jak: niewłaściwa dieta, stres, przebyte infekcje, zaburzenia metaboliczne, musimy zmagać się z osłabieniem struktury włosów i paznokci. Pozbawione blasku, przesuszone i wypadające włosy, a także rozdwajające się i łamliwe paznokcie to koszmar, który dopada chyba każdą kobietę. Oprócz stosowania preparatów odżywiających włosy i paznokcie z zewnątrz, warto sięgnąć po taki, który odbuduje ich strukturę od środka. Właśnie takie kompleksowe działanie da nam najlepszy efekt. Jak wśród tak wielu produktów wybrać ten właściwy dla nas suplement na włosy i paznokcie oraz na jakie składniki zwracać uwagę – oto mała podpowiedź.
czytaj więcej
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
PLIVAFem F żel do higieny intymnej 100 g

Preparat zawierający substancje o działaniu grzybostatycznym oraz łagodzącym, przeznaczony do higieny i pielęgnacji okolic intymnych kobiet.
00,00 zł