Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Witapil

Witapil


VITAPIL® TO PROFESJONALNY PREPARAT, KTÓREGO SKŁADNIKI POMAGAJĄ ZACHOWAĆ ZDROWE WŁOSY I SKÓRĘ GŁOWY.

Został opracowany przez ekspertów na bazie substancji odżywczych i naturalnych składników roślinnych. Dedykowany jest osobom, które chcą cieszyć się mocnymi, gęstymi i zdrowymi włosami.
Vitapil biotyna + bambus 60 tabl.

To kompilacja 14 ważnych składników odżywczych, biotyny oraz bambusa. Skutecznie pomaga w czterech problemach związanych z kondycja włosów tj. : wypadanie, rozdwajanie, łamliwość i kruchość oraz zaburzona gospodarka hydro-lipidowa skóry głowy i włosów.

( 2 opinie )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To kompilacja 14 ważnych składników odżywczych, biotyny oraz bambusa. Skutecznie pomaga w czterech problemach związanych z kondycja włosów tj. : wypadanie, rozdwajanie, łamliwość i kruchość oraz zaburzona gos...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lotion zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów i stymuluje porost nowych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement został opracowany przez ekspertów z myślą o kobietach po porodzie, w okresie laktacji. Zalecany jest w celu uzupełnienia diety w substancje odżywcze i naturalne składniki roślinne.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Opis: Preparat zawiera zestaw odpowiednio dobranych witamin, składników mineralnych i substancji odżywczych wzmacniających strukturę włosów. Suplement może być stosowany wspomagająco jako uzupełnienie diety w ...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł