Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Wyroby Omron super oferta

Wyroby Omron super oferta

Jeżeli potrzebujesz wiarygodnego i pewnego automatycznego ciśnieniomierza lub termometru bezdotykowego to produkty firmy OMRON na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Są one łatwe w obsłudze i posiadają wiele przydatnych funkcji. W ofercie naszej apteki posiadamy także inhalator, który mogą stosować zarówno dorośli jak i dzieci (posiada odpowiedniej wielkości maski). Produkt doskonale sprawdza się przy lekkiej astmie, przewlekłym zapaleniu oskrzeli, alergiach i innych chorobach układu oddechowego.


GWARANCJA na SPRZĘT - 5 lat


URZĄDZENIA FIRMY OMRON - TERAZ W SUPER CENACH...


OMRON M6 COMFORT Ciśnieniomierz automatyczny

W pełni automatyczny ciśnieniomierz z funkcją DualCheck - gwarantującą jeszcze dokładniejszy pomiar. Model HEM-7321-E. 

224,99 zł

?

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
W pełni automatyczny ciśnieniomierz zakładany na nadgarstek (model HEM-6121-E). Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Dodatkowo posiada funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł