Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Karmienie - mleka i odżywki dla dziecka

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Bebilon HMF to dodatek do mleka kobiecego, przeznaczony do postępowania dietetycznego u niemowląt z małą i bardzo małą urodzeniową masą ciała.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Bezglutenowe mleko modyfikowane dla niemowląt od 6. miesiąca życia. Może być stosowane jako kontynuacja mleka Bebilon 1 lub w trakcie odstawiania dziecka od piersi.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Enfamil A.R. 1 jest mlekiem wstępnie zagęszczonym, przeznaczonym dla ulewających, niekarmionych piersią niemowląt od urodzenia do 6. miesiąca życia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Mleko początkowe przeznaczone do żywienia niemowląt, przy objawach nietolerancji laktozy i biegunce. Nie zawiera laktozy, łatwo się trawi i wchłania.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Enfamil Premium 1 zawiera unikatowy Triple Nutrition System ze specjalną mieszanką składników, takich jak: Lipil DHA, GOS i nukleotydy, odpowiednich do zaspokojenia potrzeb żywieniowych Twojego dziecka, co zostało ...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Mleko zawiera unikatowy Triple Nutrition System, ze specjalną mieszanką składników odżywczych, odpowiednich do zaspokojenia potrzeb żywieniowych Twojego dziecka, jako część urozmaiconej diety.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat dostarcza wszystkich składników odżywczych zgodnie z zaleceniami, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia. Przeznaczony dla dzieci do 6 miesiąca życia.
Lakcid forte 10 amp.

Probiotyk, odbudowujący florę bakteryjną.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł