Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Dolegliwości dziecięce - kolki

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zawiesina doustna w kapsułkach twist-off, zawiera symetykon o działaniu przeciwwzdęciowym.

Produkt: dostępny
Krople doustne o zapachu malinowym, do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia, zawierające symetykon o działaniu przeciwwzdęciowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Kapsułki z proszkiem, przeznaczone dla niemowląt do postępowaniu dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Delicol to specjalny dietetyczny środek spożywczy w postaci kropli przeznaczony dla niemowląt.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To połączenie dwóch szczepów dobroczynnych bakterii: Pediococcus pentosaceus CECT 8330 oraz Bifidobacterium longum CECT 7894, które charakteryzuje, udowodniona w badaniu klinicznym, zdolność zmniejszenia czas pła...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Czopki do stosowania wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączki lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek homeopatyczny stosowany wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączką lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębie...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zawiesina przeciw wzdęciom dla dzieci od 1 miesiąca życia.

Produkt: niedostępny
Wyrób medyczny dla niemowląt od 28 dnia życia oraz dzieci do 12 lat.
10,67 zł
?

Produkt: niedostępny
Ulgix Baby zawiera symetykon, który zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu w przewodzie pokarmowym. Dzięki temu ułatwia wydalanie gazów i łagodzi takie objawy jak: kolka jelitowa i dokuczliwe wzdęcia...
14,99 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł