Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Płyn do płukania jamy ustnej,

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Płyn zawiera wyciąg z tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis root extract), rośliny o szerokim działaniu: przeciwzapalnym, antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym oraz łagodzącym i kojącym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Produkt dedykowany jest wszystkim dbającym o higienę jamy ustnej, mających szczególny problem z płytką nazębną i nieświeżym oddechem.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
FOMUKAL jest wyrobem medycznym przeznaczonym do płukania jamy ustnej w przypadku niedostatecznego wydzielania śliny, suchości jamy ustnej (kserostomia), niezależnie od tego, czy stan jest przejściowy, czy przewlekł...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Nowoczesny produkt uzupełniający codzienną higienę jamy ustnej i zębów, o skutecznym i potwierdzonym działaniu wybielającym. Płyn doskonale oczyszcza zęby, pozostawiając je gładkie i lśniące.
Lakcid forte 10 amp.

Probiotyk, odbudowujący florę bakteryjną.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł