Wartość koszyka: 0 0,00 zł

kremy do walki z cellulitem i rozstępami,

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry w przypadku: blizn, rozstępów, nierównomiernego kolorytu, skóry starzejącej się i odwodnionej.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Olejek na rozstępy RosiliMed stanowi skuteczną, nowoczesną oraz nieinwazyjną metodę zapobiegania powstawaniu i leczenia rozstępów oraz pomocniczo blizn różnego pochodzenia.

Produkt: niedostępny
Innowacyjny preparat o wielokierunkowym działaniu, przeznaczonym dla kobiet aktywnie walczących z cellulitem.
39,60 zł
?

Produkt: niedostępny
Polecany do stosowania przy zwalczaniu i zapobieganiu problemów skórnych takich jak : rozstępy, blizny, zmarszczki, przebarwienia oraz odwodniona i sucha skóra.
31,02 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu zwanego potocznie „skórką pomarańczową”.
24,59 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat oparty jest na rozgrzewającym działaniu kapsaicyny oraz efektywnym działaniu kompleksu składników aktywnych, stanowi idealne rozwiązanie problemów z cellulitem, zbędnymi fałdkami i nadmiernymi krągło...
36,60 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł