Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Косметики для атоповой кожи

Atopowe zapalenie skóry (AZS) to choroba, która objawia się suchą, spierzchniętą, skłonną do podrażnień skórą.
Stosowanie odpowiednich kosmetyków ma istotne znaczenie ...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Maść stosowana w leczeniu różnego rodzaju ran, oparzeń i odmrożeń.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji ciała i skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Atocure znajduje zastosowanie w pielęgnacji, ochronie i regeneracji skóry ciała i twarzy. Szczególnie polecany jest dla skóry: atopowej, dzieci z pieluszkowym zapaleniem, narażonej na powstawanie odparzeń i odleż...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Pianka do mycia z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych przeznaczona jest do codziennego mycia i pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, atopowej dzieci i niemowląt.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Specjalistyczny preparat rekomendowany do nawilżania skóry uszkodzonej z powodu chorób dermatologicznych, jak również po zabiegach dermatologicznych.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł