Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: niedostępny
Enfamil Premium 2 zawiera unikatowy Triple Nutrition System, ze specjalną mieszanką składników odżywczych, odpowiednich do zaspokojenia potrzeb żywieniowych twojego dziecka, jako część urozmaiconej diety.
81,70 zł
?

Produkt: niedostępny
Mleko Enfamil Premium to nowa generacja mlek wzorowanych na mleku matki. Mleko Enfamil Premium zostało wzbogacone w Lipil. Lipil to mieszanka niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych LCPUFA: omega-3 (DHA) i omeg...
82,03 zł
?

Produkt: niedostępny
Produkt jest przeznaczony dla niemowląt urodzonych przedwcześnie i z małą masą urodzeniową. W przypadku niemowląt niekarmionych piersią może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia.
25,14 zł
?

Produkt: niedostępny
Lactinatal to kompozycja ziół polecana kobietom karmiącym piersią.Przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.
11,28 zł
?

Produkt: niedostępny
Najwyższej jakości połączenie witamin, minerałów i bakterii kwasu mlekowego w najnowszej technologii podwójnego otoczkowania.
24,51 zł
?
Lakcid forte 10 amp.

Probiotyk, odbudowujący florę bakteryjną.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
Lakcid forte 10 sasz.

Probiotyk, odbudowujący florę bakteryjną.
00,00 zł