Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego to zespół objawów związanych z przewlekłą chorobą układu pokarmowego. Dotyczy on przede wszystkim zaburzeń funkcji motorycznej jelita cienkiego i grubego, co skutk...

( 2 opinie )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
**Przeznaczony do postępowania dietetycznego:** w zespole jelita nadwrażliwego, w nieswoistych chorobach zapalnych jelit (CU, LC), w zaparciach i dyspepsjach czynnościowych, w biegunkach różnego pochodzenia, w zabur...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek zawierający liofilizowane drożdżaki Saccharomyces boulardii, stosowany w leczeniu biegunek różnego pochodzenia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Doustny lek przeciwbiegunkowy, zawierający liofilizowane komórki drożdżaków - Saccharomyces boulardii.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat polecany szczególnie osobom z dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek przeznaczony do krótkotrwałego leczenia w zaburzeniach trawienia oraz zaburzeniach czynności układu pokarmowego wywołanego stresem (biegunka, bóle brzucha, zaparcia).

Produkt: niedostępny
Preparat do postępowania dietetycznego w: w zespole jelita drażliwego, w trakcie eradykacji bakterii Helicobacter pyroli, w trakcie antybiotykoterapii, w trakcie radioterapii onkologicznej i chemioterapii.
29,29 zł
?

Produkt: niedostępny
Suplement diety w postaci kapsułek, zawierający 8 różnych szczepów liofilizowanych, żywych kultur bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterii.
42,09 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł