Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: niedostępny
Enfamil Premium 2 zawiera unikatowy Triple Nutrition System, ze specjalną mieszanką składników odżywczych, odpowiednich do zaspokojenia potrzeb żywieniowych twojego dziecka, jako część urozmaiconej diety.
81,70 zł
?

Produkt: niedostępny
Mleko Enfamil Premium to nowa generacja mlek wzorowanych na mleku matki. Mleko Enfamil Premium zostało wzbogacone w Lipil. Lipil to mieszanka niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych LCPUFA: omega-3 (DHA) i omeg...
82,03 zł
?

Produkt: niedostępny
Produkt jest przeznaczony dla niemowląt urodzonych przedwcześnie i z małą masą urodzeniową. W przypadku niemowląt niekarmionych piersią może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia.
25,14 zł
?

Produkt: niedostępny
Herbatka rumiankowa BIO może być stosowana już u dzieci powyżej 1. tygodnia życia w okresie zwiększonego zapotrzebowania na płyny albo służyć do urozmaicania diety starszych niemowląt. Jej jednym składnikiem ...
12,59 zł
?

Produkt: niedostępny
Herbatka jest odpowiednia dla niemowląt już po 4. miesiącu życia, ale także dla małych dzieci. Herbatka pomaga pokryć zwiększone zapotrzebowanie na płyny np. podczas pocenia się czy przy rozszerzaniu diety po 4...
12,59 zł
?

Produkt: niedostępny
Lactinatal to kompozycja ziół polecana kobietom karmiącym piersią.Przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.
11,28 zł
?

Produkt: niedostępny
Najwyższej jakości połączenie witamin, minerałów i bakterii kwasu mlekowego w najnowszej technologii podwójnego otoczkowania.
24,51 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł