Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Choroby uszu/Uszy

W naszej aptece internetowej znajdą państwo szeroką gamę produktów przeznaczonych do codziennej higieny uszu, jak i preparatów stosowanych podczas zapalenia uszu.


Zapalenie u...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat jest łagodnym środkiem przeznaczonym do higieny uszu, zawierającym substancje powierzchniowo-czynne.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
A-cerumen jest łagodnym środkiem przeznaczonym do higieny uszu, zawierającym substancje powierzchniowo czynne.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, którego składniki dbają o prawidłowe funkcjonowanie narządu słuchu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat do higieny uszu w aerozolu skutecznie rozpuszcza woskowinę pomagając utrzymać higienę uszu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To doustny preparat probiotyczny dla dzieci powyżej 3 lat i dorosłych, polecany do postępowania dietetycznego w: profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa i gardła oraz w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub g...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Produkt jest skutecznym, bezpiecznym i naturalnym sprayem przeznaczonym do rozpuszczenia i usuwania zgromadzonej woskowiny.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Jest preparatem wspomagającym leczenie stanów zapalnych przewodu słuchowego zewnętrznego spowodowanych przez infekcje bakteryjne i grzybicze.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek wskazany do stosowania doraźnego w stanach zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego objawiającego się bólem, świądem, zaczerwienieniem. Preparat polecany do zmiękczania i usuwania woskowiny przed płukanie...
Lakcid forte 10 amp.

Probiotyk, odbudowujący florę bakteryjną.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł