Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Nadmierna potliwość

Problem nadmiernej potliwości spowodowany jest zbyt dużą aktywnością gruczołów potowych, które są jednym z elementów strukturalnym gruczołów wydzielania wewnętrznego. Na nadmierne pocenie...
TEA TREE Dezodorant 60 ml

Roll-on z olejkiem z drzewa herbacianego.

13,10 zł

?

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Polecany do stosowania w profilaktyce grzybicy stóp, dla osób, których stopy narażone są na nadmierne pocenie się noszących nieprzewiewne obuwie, dla aktywnie uprawiających sport i uczęszczających na basen.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Antidral jest środkiem leczniczym i profilaktycznym przeciw nadmiernemu poceniu, działającym przez zahamowanie czynności gruczołów potowych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Żel do dłoni i stóp jest aktywnym dermokosmetykiem przeznaczonym do stosowania miejscowego (szczególnie polecany do dłoni i stóp) w redukcji nadmiernej potliwości ciała.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Bardzo skuteczny antyperspirant BlockPot, dzięki zawartości 20 % chlorku glinu skutecznie likwiduje i reguluje stan nadmiernego pocenia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To najsilniejszy pod względem skuteczności antyperspirant na rynku. Jak zostało udowodnione klinicznie zapewnia maksymalną ochronę rozwiązując problem silnej nadmiernej potliwości. Jedna aplikacja utrzymuje maxim...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Anti-perspirant ROLL-ON do skóry delikatnej i wrażliwej. Bez alkoholu Bez alergenów Bez parabenów

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Chusteczki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, dla których nadmierna potliwość wybranych miejsc na ciele (np. twarz, kark, dekolt i dłonie) jest dużym problemem.
Lakcid forte 10 amp.

Probiotyk, odbudowujący florę bakteryjną.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł