Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Cellulit

Cellulit znany także jako "skórka pomarańczowa" to efekt nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, która mieści się w tkance podskórnej. Cellulit pojawia się najczęściej...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry w przypadku: blizn, rozstępów, nierównomiernego kolorytu, skóry starzejącej się i odwodnionej.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Działanie Buskiej Maski Siarczkowej jest ściśle powiązane z aktywnymi biologicznie składnikami naturalnych wód mineralnych z uzdrowisk Busko Zdrój i Solec Zdrój.

Produkt: niedostępny
To preparat przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu oraz zatrzymywania wody w organizmie, szczególnie w II fazie cyklu miesiączkowego.
23,68 zł
?

Produkt: niedostępny
Jedno opakowanie preparatu Detocell Slim Effect zawiera dwa rodzaje kapsułek: kapsułki do stosowania w ciągu dnia na cellulit, kapsułki do stosowania na noc dla kontroli wagi.
30,26 zł
?

Produkt: niedostępny
Olejek efektywnie wspomaga oczyszczanie tkanki łącznej skóry, komórek tłuszczowych oraz tkanek podskórnych, co wyraźnie redukuje cellulit już po kilku tygodniach stosowania.
25,26 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł