Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Ciśnieniomierze

Zadaniem serca jest pompowanie krwi przez organizm dla zapewnienia tlenu, a także energii. Siła nacisku krwi na ściany naczyń krwionośnych nazywana jest ciśnieniem krwi. Ciśnienia krwi nie da s...
OMRON M3 Comfort (HEM-7134-E) mankiet 22-42 cm Ciśnieniomierz automatyczny + ZASILACZ GRATIS!

W pełni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu (model HEM-7134-E) z większym mankietem (22 - 42 cm). Idealny ciśnieniomierz naramienny zarówno dla osób które potrzebują regularnych, codziennych pomiarów, jak i dla osób, które chcą posiadać ciśnieniomierz w celach profilaktycznych.

164,90 zł

?

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
W pełni automatyczny ciśnieniomierz zakładany na nadgarstek (model HEM-6121-E). Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Dodatkowo posiada funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł