Wartość koszyka: 0 0,00 zł
Witamina C, czyli wielokierunkowe działanie na organizm

Witamina C, czyli wielokierunkowe działanie na organizm

0
Witamina C (kwas L-askorbinowy) bierze udział w wielu procesach metabolicznych zachodzących w organizmie. Uczestniczy w przemianie węglowodanów, białek i tłuszczów oraz syntezie hemoglobiny, erytrocytów i niektórych hormonów. Wspomaga układ odpornościowy, uszczelniając naczynia krwionośne, dzięki czemu choroba ma łagodniejszy przebieg.
czytaj więcej
Gorączka u dziecka

Gorączka u dziecka

0
Gorączka to zjawisko związane podwyższoną temperaturą ciała ponad fizjologiczną temperaturę. O gorączce mówimy, gdy temperatura ciała przekracza 38 stopni i poprzedza ją stan podgorączkowy, kiedy temperatura waha się pomiędzy 37, a 38 stopni.
czytaj więcej
NUTRIKID wsparcie w chorobie dla dziecka

NUTRIKID wsparcie w chorobie dla dziecka

0
Podczas każdej infekcji małemu pacjentowi słabnie apetyt i niełatwo wtedy namówić go do jedzenia. Matki dwoją się i troją, aby wymyślić skuteczną zachętę do zjedzenia przez swoje dziecko czegoś pożywnego. Od dziś mają dodatkowe wsparcie w postaci specjalistycznych, wysoko energetycznych preparatów odżywczych.
czytaj więcej
Zasady właściwej higieny intymnej - co każda z nas powinna wiedzieć?

Zasady właściwej higieny intymnej - co każda z nas powinna wiedzieć?

0
Dbałość o higienę intymną daje poczucie czystości, świeżości i komfortu. To również bardzo ważny element troski o zdrowie. Prawidłowo przeprowadzona, zapobiega zakażeniom bakteryjnym i grzybiczym, infekcjom układu moczowego oraz podrażnieniom okolic intymnych. Właściwa higiena intymna nie jest skomplikowana, wystarczy stosować się do zasad opisanych w poniższym artykule.
czytaj więcej
Oczyszczanie organizmu z toksyn - poradnik Allecco.pl

Oczyszczanie organizmu z toksyn - poradnik Allecco.pl

0
Każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt ze szkodliwymi substancjami. Obecne są w wodzie, pożywieniu i powietrzu. Nieregularne odżywanie się, spożywanie przetworzonych pokarmów, korzystanie z używek oraz zażywanie leków prowadzi do gromadzenia się w organizmie toksyn.
czytaj więcej
Jak opiekować się chorym leżącym

Jak opiekować się chorym leżącym

0
Sprawność organizmu zmniejsza się wraz z upływem lat oraz pod wpływem toczącego się w organizmie procesu chorobowego. Schorzenia o charakterze przewlekłym wymagają często od pacjenta dłuższego okresu unieruchomienia w postaci leżenia w łóżku. Opieka nad chorym leżącym powinna być dostosowana do potrzeb pacjenta.
czytaj więcej

Polecamy produkty

Acai 60 kaps.

Kapsułki zawierające ekstrakt z jagód Acai, rosnących w lasach Puszczy Amazońskiej.
BIOTTER Morwa biała 180 tabl.

Preparat uzupełnia codzienną dietę w składniki, które korzystnie wpływają na metabolizm węglowodanów.
Hydrominum 30 tabl.

Preparat zawierający naturalne składniki wspomagające eliminację wody z organizmu oraz oczyszczanie z toksyn, detoksykację.
Lakcid forte 10 amp.

Probiotyk, odbudowujący florę bakteryjną.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł