Apteka internetowa Allecco.pl

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Niedługo lato - zadbaj o skórę już teraz

Ludzka skóra wymaga pielęgnacji o każdej porze roku, natomiast to właśnie latem, jest ona najbardziej narażona zarówno na utratę wody, jak również na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

 

skra_200_01 

Czy to alergia?

Alergia – to wynik nieprawidłowej reakcji organizmu na czynniki, które normalnie są obojętne dla organizmu, co może skutkować takimi objawami jak nieżyt nosa, kaszel, kichanie, zapalenie spojówek, swędzenie skóry, czy wysypka na skórze.

alergia_199 

Żywienie osób chorych na cukrzycę

W przypadku chorych na cukrzycę i hiperglikemię odpowiednia dieta jest jednym z podstawowych sposobów zapobiegania występowania objawów choroby. Zdarza się jednak, że osoby te borykają się również z chorobami innej natury, często przewlekłymi lub muszą zostać poddane operacji. W takim wypadku utrzymanie właściwej diety może być dla nich sporym wyzwaniem.

diasip_240 

WYRÓŻNIENIE ALLECCO
wyroznienie2_200
Cubitan – pomoc w gojeniu się ran i odleżyn

cubitan_218

Trudno gojące rany – występujące na przykład w okresie pooperacyjnym lub będące konsekwencją urazów lub odleżyn, stać się mogą problemem: obniżają jakoś życia pacjentów, sprawiają ból oraz wydłużają ich czas hospitalizacji i rekonwalescencji.

 

 

DOSTAWA ZA 0 ZŁ DO WYBRANEJ APTEKI!!!

Sprawdź szczegóły...

bag_80 

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Polityka określa zasady przechowywania i dostępu do informacji na urządzeniach Użytkownika za pomocą plików Cookies, służących realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną żądanych przez Użytkownika.

Bezsenność i stres/leki uspakajające

Sortuj po : Producent sortuj po nazwie producenta Nazwa sortuj po nazwie Cena sortuj po cenie
Drukuj cennik: Drukuj cennik   Rodzaj listy: lista mała lista średnia lista duża
Promocja Nowość
1 2 3 4 5nastepny
1